Geen spam a.u.b.


Geen spam, a.u.b.!
Spammers. Wij al haten mensen die ongewenste e-mails sturen.
Spammers gebruiken robots die webpagina's scannen op zoek naar e-mailadressen en eenmaal gevonden worden deze dan "geoost".
Daarom gebruik ik op deze website een techniek om de robots om de tuin te leiden. Deze techniek steunt echter op JavaScript, die, zo te zien, niet op staat. Dat is de reden waarom je op deze pagina beland bent.

De adressen vind je hieronder (Vervang [apenstaartje] door @):

Webmaster

  • Martin Byttebier: webmaster[apenstaartje]spartaheestert.be

Verantwoordelijke touwtrekwedstrijd

  • Koen Coussement: koentjecoussement[apenstaartje]hotmail.com

Bestuursleden

  • Willy Ysenbaert: willy.ysenbaert[apenstaartje]telenet.be
  • Koen Ameye: koena[apenstaartje]telenet.be
  • Koen Ameye: spartaheestert[apenstaartje]telenet.be
  • Rik Sengier: rik.sengier.11909[apenstaartje]axa-bank.be
  • Jenny Anckaert: jennyanckaert[apenstaartje]hotmail.com
  • Bart Beyaert: bby[apenstaartje]matthysgroup.com
  • Karel Blomme: karel.blomme[apenstaartje]telenet.be
  • Pascal Declercq: pascaldeclercq[apenstaartje]hotmail.com
  • Wim de Leeuw: wim.deleeuw[apenstaartje]erabenelux.be
  • Rony Sesoye: rony.sesoye[apenstaartje]telenet.be
  • Geoffrey Vandevenne: geoffreyvandevenne[apenstaartje]gmail.com
  • Sonja Vlaeminck: sonja.vlaeminck[apenstaartje]telenet.be
  • Steven Defraeye: stevendefraeye[apenstaartje]skynet.be
  • Christophe Vermeersch: christophe[apenstaartje]agencevermeersch.com

Derden

  • Geert Lasuy: geert.lasuy[apenstaartje]skynet.be
  • hemelvaarttornooi[apenstaartje]proximus.be
  • 50jaar[apenstaartje]spartaheestert.be
  • cultuur[apenstaartje]spartaheestert.be
  • pr[apenstaartje]spartaheestert.be

Trainers en afgevaardigden

  • Wim Dejaegere: wim.dejaegere[apenstaartje]telenet.be
  • Wendy Verstraeten: vandevyvere.verstraeten[apenstaartje]telenet.be
  • Jeroen Vanassche: jerre258[apenstaartje]hotmail.com
  • Jeroen Vanassche: jeroen.vanassche[apenstaartje]telenet.be
  • Kurt Hugelier: kurt.hugelier[apenstaartje]gmail.com
  • Rik Sengier: rik.sengier.11909[apenstaartje]axa-bank.be
  • Wisley Ysenbaert: wisleyysenbaert[apenstaartje]gmail.com
  • Danny Dupont: danny.vicky[apenstaartje]telenet.be
  • Steven Yserbyt: fien.vlieghe[apenstaartje]telenet.be
  • Mathias Noreilde: hannevervaecke[apenstaartje]hotmail.com
  • Chris Nuyttens: nuyttens.hillewaere[apenstaartje]telenet.be
  • Johan Depraetere: depraeter.johan[apenstaartje]belgacom.net
  • Johan Depraetere: depraeter.johan[apenstaartje]gmail.com
  • Daivy Dewaele: dewaele.lambrecht[apenstaartje]skynet.be
  • Jozef Vandevenne: jef.vdve[apenstaartje]telenet.be
  • Hans Rigole: hansrigole[apenstaartje]hotmail.com
  • Filip Verhaeghe: filip.verhaeghe[apenstaartje]hotmail.com
  • Dominiek Declercq: lielau[apenstaartje]skynet.be
  • Ruben Vlieghe: ruben.vlieghe[apenstaartje]hotmail.com
  • Stijn Debu: stijn_debu[apenstaartje]hotmail.com
  • Olaf Deschuymer: olafdeschuymer[apenstaartje$hotmail.com
  • Tessa Deschuymer: tessa.deschuymer[apenstaartje]bekaert.com
  • Marcia Himpe: marcia.himpe[apenstaartje]gmail.com
  • Demuynck Kristof: lindsay_coussement[apenstaartje]hotmail.com
  • Timothy Vandamme: timothy.vandamme[apenstaartje]hotmail.com
  • Sylvie Hilleware: nuyttens.hillewaere[apenstaartje]telenet.be
  • Steven Derdeyn: nele.demets[apenstaartje]telenet.be
  • Kris Valcke: krisvalcke[apenstaartje]live.be
  • Danny Depraetere: dannydepraetere[apenstaartje]skynet.be
  • Pascal Bauwens: pascalbauwens[apenstaartje]telenet.be
  • Stephan Decock: stephandecock[apenstaartje]hotmail.com
  • Pieter Loosveldt: pieter_loosveldt[apenstaartje]hotmail.com
  • Dave Dosquet: dosquetdave[apenstaartje]hotmail.com
  • Rik Ottevaere: dem.i[apenstaartje]skynet.be
  • Soetens Kevin: soetens[apenstaartje]gmail.com
  • Frederik Lottin: frederik.lottin[apenstaartje]telenet.be
  • Florian Trio: florian23[apenstaartje]hotmail.com
  • Christophe Opsomer: sofie.bleuze[apenstaartje]telenet.be
  • Jony Mille: millejony[apenstaartje]hotmail.be
  • Wim Kerkhof: wimkerckhof[apenstaartje]hotmail.com
  • Robin Roelands: annick.ghillemyn[apenstaartje]gmail.com
  • Roy Nolf: roy.nolf[apenstaartje]telenet.be
  • David Trybou: david.trybou[apenstaartje]icloud.com
  • Patrick de Paepe: pdepaepe76[apenstaartje]gmail.com
  • Peter Leneeuw: leneeuw.braem[apenstaartje]hotmail.com
  • Torben Droogenbroodt: droogenbroodttorben[apenstaartje]gmail.com
  • Seppe Bauwens: bauwens.seppe123.sb[apenstaartje]gmail.com